کد خبر: 3812150
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
گروه فعالیت‌های قرآنی- جلسات تفسیر قرآن کریم توسط آیت الله واعظ موسوی از مدرسان درس خارج و سطوح عالی حوزه علمیه قم در محل سالن اجتماعات زندان مرکزی با شرکت مددجویان برگزار شد.

برگزاری جلسه تفسیر قرآن توسط آیت‌الله واعظ موسوی در زندان تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، جلسات تفسیر قرآن کریم توسط آیت الله واعظ موسوی از مدرسان درس خارج وسطوح عالی حوزه علمیه قم امروز 26 اردیبهشت ماه در محل سالن اجتماعات زندان مرکزی با شرکت مددجویان قرآنی برگزار شد.

آیت الله واعظ موسوی، عضو سابق مجلس خبرگان رهبری، قرآن را درمان دردها و چاره مشکلات و تدبیر امورات بشری معرفی و با ارائه تحلیل تاریخی از دوران صدر اسلام و مبارزات پیامبر عظیم الشان گفت:حضرت محمد(ص) با تعالیم نجات بخش و انسان ساز قرآن، قلب ها را تسخیر و شهرها را یکی پس از دیگری فتح کرد.

این استاد و مفسر قرآن کریم با اشاره به نقش و جایگاه سازنده و تاثیر گذار چهره‌های قرآنی در گسترش دین مبین اسلام افزود: پیامبر گرامی با تربیت چهره‌های قرآنی همچون مصعب بن عمیر در اولین سال‌های بعثت و گسیل داشتن آنان به مدینه و دیگر بلاد تعالیم و معارف قرآنی را در روح وجان انسانها تزریق نمود.

وی از مددجویان بویژه حافظان قرآن خواستند فرصت زندان را به عنوان نفحات معنوی به فضای انس، ارتباط و علقه قوی با حبل الله قرار داده و خود را در مکتب نور و هدایت و سعادت قرار دهند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: