iqna

برگزاری دوره آموزش قرآن کریم برای دانشجویان‌ خوابگاهی

گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس قرآنی دانشگاه زنجان از برگزاری دوره‌های آموزش قرآن کریم برای دانشجویان خوابگاهی در دانشگاه زنجان خبر داد.

نماز واقعی، انسان را به امر به معروف وامی‌دارد

گروه معارف: در آیات نورانی وحی می‌خوانیم نماز واقعی، انسان را به ارشاد دیگران و امر به معروف و نهی از منکر آن‌ها وامی‌دارد.

فعالیت 27 شعبه دارالقرآن در زنجان

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر موسسه دارالقرآن زنجان از فعالیت 27 شعبه این موسسه در زنجان خبر داد.

19 کلاس آموزش قرآن کریم در ایجرود دایر شد

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایجرود با اشاره به فعالیت کلاس‌های قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه ایجرود در شهرستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۹ کلاس آموزشی در راستای آموزش قرآن کریم در ایجرود دایر شده است.

پیش‌بینی برنامه‌های متنوع قرآنی برای دانش‌آموزان در زنجان

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره قرآن، نماز و عترت اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان از پیش‌بینی و اجرای برنامه‌های متنوع قرآنی برای دانش‌آموزان در سطح مدارس استان خبر داد.

زائران زنجانی از مرز خسروی اعزام می‌شوند

گروه اجتماعی: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه زائران اربعین این استان از مرز خسروی جابه‌جا می‌شوند، گفت: هرگونه ثبت نام زائران زنجانی جهت اعزام به سایر مرزها غیرقانونی است.

نقش مهم مادران قرآنی در تربیت دینی کودکان

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر خانه قرآن شهری مائده گفت: مادران قرآنی مقش مهمی در تربیت کودکان دینی دارند.

خیرخواهی خود در نهی از منکر را ابراز کنیم

گروه معارف: برای نهی از منکر باید به مردم شخصیّت و دلگرمی داد و خیرخواهی خود از بیان مسئله را ابراز کنیم که این منش را در برخورد حضرت شعیب با قومش که فرمود «إِنِّی أَرٰاکُمْ بِخَیْرٍ...» می‌توان به خوبی مشاهده کرد.

واژگونی ارزش‌ها؛ پیامد بی‌تفاوتی به امر به معروف

گروه سیاسی: امام جمعه قیدار گفت: اولین و مهم‌ترین اثر بی‌تفاوتی نسبت به امر به معروف و نهی از منکر، واژگونی ارزش‌هاست.

تدبیر همگانی برای رفع سونامی بیکاری

گروه سیاسی: امام جمعه ابهر گفت: همه باید در فکر تدبیر برای رفع سونامی بیکاری باشند و جوانان عزیز ما را نجات بدهند. برازنده این کشور عزیز نیست که این مشکل اساسی را رها کرده و به حواشی مشغول باشند.
یادداشت
گفتگو
گزارش