iqna

دوران تحصیل همراه با تهذیب، تربیت و خودسازی باشد

گروه اجتماعی: فتح الهی با بیان اینکه دوران تحصیل و دانشگاه در چشم بر هم زدنی می گذرد و چیزی که بر جای می ماند نتیجه تحصیل علم است، گفت: چه خوب است که این تحصیل همراه با تهذیب، تربیت و خودسازی باشد.

جواب دندانشکنی به یاوه گویی های ترامپ داده شود

گروه اجتماعی: حجت الاسلام چهری با تاکید بر عمیق کینه و دشمنی دیرینه شیطان بزرگ با ملت ایران، گفت: باید جواب دندانشکنی به یاوه گویی های ترامپ داده شود.

اجرای نمایش «کربلا زیباست» در پیاده راه فرهنگی رشت

گروه اجتماعی: حسنی، از اجرای نمایش عاشورایی «کربلا زیباست» خبر داد و گفت: نمایش مذکور از 22 لغایت 28 مهر در 50 دقیقه در پیاده راه فرهنگی رشت اجرا می شود.

امور وقفی به سمت نیازهای روز جامعه حرکت کند

گروه اجتماعی: حجت الاسلام علیزاده با تاکید بر اینکه امور وقفی باید به سمت نیازهای روز جامعه حرکت کند، گفت: احداث زائرسراها باید مطابق با طرح جامع بقاع متبرکه و براساس معماری ایرانی ـ اسلامی صورت پذیرد.

معرفی نفرات برتر مسابقات قرآنی مدهامتان در گیلان

گروه فعالیت‌های قرآنی: نفرات برتر دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در دو بخش بانوان و آقایان در گیلان معرفی شدند.

سپاه فراتر از یک نهاد نظامی است

گروه سیاسی: مدیرکل اوقاف گیلان گفت: برادرانمان در لبنان و فلسطین تا عراق و سوریه و یمن، سپاه را فراتر از یک نهاد نظامی می دانند که بر دل‌های آنها حکومت می کند و حتی وجدان های بیدار در سراسر جهان امروز بیش از گذشته به تهی بودن لاف های از سر استیصال آقای ترامپ پی برده اند.

جایگاه ادبیات در تاریخ زمینه‌ساز تربیت فرزندانی صالح‌ است

گروه فرهنگی: مدیر‌کل کانون استان گیلان جایگاه ارزش‌مند ادبیات در ایجاد پیوند میان گذشته و امروز را یادآور شد و گفت: این جایگاه در تاریخ زمینه‌ساز تربیت فرزندانی صالح‌ بوده است.

مطالعه، لازمه سرایش شعر جوششی است

گروه فرهنگی: شاعر و نویسنده کودک و نوجوان در آیین «دو پنجره» گفت: خواندن و شنیدن، زمینه‌ساز سرایش شعر جوششی و نقطه‌ آغازی برای عمق‌بخشی به اثر است.

طراوت و شادابی آیات قرآن بعد از 1400 سال مشهود است

گروه اجتماعی: حجت الاسلام با بیان اینکه طراوت و شادابی آیات قرآن و مفاهیم آن بعد از 1400 سال هنوز مشهود است، گفت: خداوند یک اهرم در قرآن قرار داده که در هر دوره زمانی مطالب جدید و نوینی را ارائه می کند.

بزرگداشت اربعین حسینی نشان از ارتباط مردم ولایت دارد

گروه اجتماعی: چراغی با بیان اینکه آیین بزرگداشت اربعین حسینی نشان از ارتباط مردم با اهل بیت(ع) و ولایت دارد، گفت: مردم باید در حد توان خود به زائرین امام حسین(ع) در اربعین کمک کنند.
یادداشت