iqna

گزارش تصویری از اولین سالگرد شهادت مدافعان حرم همدان

گروه فرهنگی: اولین سالگرد شهیدان مدافع حرم محمدحسین بشیری و محمدرضا زارع الوانی شب گذشته در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد.

مراسم جزءخوانی قرآن کریم در خانه قرآن معراج نهاوند برقرار است

گروه فعالیت های قرآنی: کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از جزء خوانی قرآن کریم در خانه قرآن معراج نهاوند تا پایان ماه صفر خبر داد.

برگزاری مسابقات قرآن کریم فرماندهی نیروی انتظامی

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول اجرایی مسابقات قرآن کریم نیروی انتظامی از برگزاری مسابقه استانی قرآن کریم در ستاد فرماندهی خبر داد.

جلسات خانگی قرآن مورد حمایت اداره تبلیغات اسدآباد است

گروه فعالیت‌های قرآنی: رابط قرآنی اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد گفت: جلسات خانگی قرآن مورد حمایت اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد است و در رشته‌های روخوانی و تجوید در حال فعالیت هستند.

برگزاری «عصر شعر عاشورایی» با حضور سعید بیابانکی و جواد محقق

گروه فرهنگی: معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا از برگزاری «عصر شعر عاشورایی» در این دانشگاه با حضور شاعران بنام استانی و کشوری خبر داد.

منشأ تمام بدبختی‌های انسان از حب دنیای فانی است

گروه اجتماعی: مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه قهاوند گفت: در تاریخ نیز بیشتر کسانی که عاقبت بخیر نشدند همه آن از رغبت به دنیا شروع شده است و منشأ تمام بدبختی‌های انسان دوست داشتن بیش از حد این دنیای فانی است.

افزایش چاقی در کشور نگران کننده است

گروه اجتماعی: معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بر اساس آخرین مقالات مطالعات چاقی، مشخص شده چاقی طی ۳۰ سال گذشته در ایران دو برابر شده و این زنگ خطری جدی است به طوری که این معضل به کودکان هم سرایت کرده و حدود ۱۴ درصد کودکان نیز مبتلا به چاقی شده اند.

اولویت اول سرگروه‌های صالحین آموزش قرآن است

گروه فعالیت‌های قرآنی: یک مربی صالحین بیان کرد: سرگروه‌های حلقه صالحین باید قرآن خواندن صحیح را آموزش دهند، قرآن را با صدای خوش بخوانند تا در کسانی که می‌شنوند نفود کند.

پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک در همدان رونمایی می‌شود

گروه فرهنگی: رونمایی از پوستر بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان 25 مهرماه در همدان انجام می‌شود.

دشمنان آنلاین؛ مسئولان آفلاین

گروه فرهنگی: مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور عنوان کرد: امروز دشمن برای همه ارزش‌های کشور ما در شبکه‌های مجازی قیام کرده است آن هم قیامی با تمام قدرت و توان؛ اینجاست که معنای دشمنان آنلاین و مسئولان آفلاین معنا پیدا می‌کند.
یادداشت
گفتگو
گزارش