کد خبر: 1311200
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۹

همایش سبک زندگی سالم با تاکید بر آموزه‌های اسلامی برگزار می‌شود

گروه سلامت: دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله 15 آبان‌ماه جاری کنگره سبک زندگی سالم با تاکید بر آموزه‌های اسلامی را به منظور آشنایی شرکت کنندگان با اهمیت سبک زندگی سالم از دیدگاه اسلام و اجزای تشکیل دهنده آن برگزار می‌کند.


به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پانزدهم آبان‌ماه جاری کنگره سبک زندگی سالم با تاکید بر آموزه‌های اسلامی را به منظور آشنایی شرکت کنندگان با اهمیت سبک زندگی سالم از دیدگاه اسلام و اجزای تشکیل دهنده آن برگزار می‌کند.


طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته انتظار می‌رود فراگیران در پایان این نشست بتوانند: سبک زندگی سالم را تعریف، اهمیت سبک زندگی سالم از دیدگاه اسلام را بیان کنند، اصول کلی تغذیه سالم را شرح و روش‌های مدیریت استرس را به طور خلاصه توضیح دهند.


همچنین این برنامه در تلاش است تا حاضران بتوانند اهمیت فعالیت بدنی و ورزش را در سلامت فردی و اجتماعی و روش‌های پیشگیری و مقابله با استعمال دخانیات را بیان کنند، روش‌های پیشگیری از بروز حوادث را شرح دهند و مددجویان و سایرین را در خصوص سبک زندگی سالم راهنمایی کنند.


براساس توافقات به عمل آمده در این نشست مباحث متعددی از قبیل اصول تغذیه سالم، فعالیت جسمانی و ورزش، مبانی مدیریت استرس، پیشگیری از استعمال دخانیات، پیشگیری از حوادث و نیز کار گروهی (به صورت معرفی مورد به هر گروه، به صورت مجزا  و ارائه سبک زندگی سالم) در نظر گرفته شده است.


براساس گزارش ایکنا، همایش سبک زندگی سالم با تاکید بر آموزه‌های اسلامی پانزدهم آبان‌ماه جاری به منظور آشنایی شرکت کنندگان با اهمیت سبک زندگی سالم از دیدگاه اسلام و اجزای تشکیل دهنده آن توسط دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) برگزار می‌‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :