کد خبر: 3794282
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹

گروه دانشگاه ــ نشست اعضای هیئت امنای دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم چهارشنبه ۸ اسفند ماه در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از ایحاء، اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم پس از تصویب و ابلاغ اساسنامه این دانشگاه، روز چهارشنبه هشتم اسفندماه با حضور کلیه اعضا در سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در قم برگزار شد.
در این نشست حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان رئیس هیئت امنای دانشگاه حضور داشت.
همچنین آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور نیز به عنوان عضو حقوقی هیئت امنای دانشگاه در این جلسه حضور داشت.
آیت‌الله حسینی بوشهری و آیت‌الله احمد عابدی شخصیت‌های حوزوی و قرآنی، شاکر و حجت‎الاسلام والمسلمین ابراهیمی، دو نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، رضایی، نماینده وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اسماعیل‌زاده، نماینده سازمان برنامه و بودجه و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب، سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دبیر هیئت امنا، دیگر اعضای این جلسه بودند.

همچنین دکتر روشن، مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در امور آموزشی و حجت‌الاسلام والمسلمین اسکندری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم در بخشی از این جلسه جهت تبادل نظر در خصوص مسائل آموزشی و فرهنگی حضور داشتند.

موضوع این نشست بررسی و تصویب آیین نامه‌های استخدامی اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی، مالی و معاملاتی و ارتقای اعضای هیئت علمی، چارت تشکیلاتی دانشگاه و بودجه تفصیلی سال ۹۷ بود.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: