کد خبر: 3648548
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
گروه فعالیت‌های قرآنی: 40 بانو از استان‌های مختلف کشور امروز، 11 مهرماه در نخستین مرحله دومین دوره تربیت مربی سبک زندگی حضور می‌یابند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، نخستین مرحله دومین دوره تربیت مربی سبک زندگی با حضور 40 بانو از استان‌های مختلف کشور امروز، 11 مهرماه آغاز شد.
این دوره‌ها که در 6 مرحله پیش‌بینی شده است  چهار مرحله آن در سال 95 و دو مرحله دیگر اردیبهشت‌ماه سال جاری برپا شد که در این دوره 40 بانوی قرآنی در کلاس‌های مختلف حضور یافتند.
نخستین مرحله دومین دوره تربیت مربی سبک زندگی در نیمه دوم سال جاری نیز ویژه خواهران پیش‌بینی شده بود که با برنامه‌ریزی صورت گرفته این مرحله نیز از امروز 11 مهرماه ویژه بانوان به همت سازمان دارالقرآن آغاز می‌شود.
در این دوره 14 کلاس با موضوعات مختلف همچون معرفت و تربیت نفس، آشنایی با تعریف، اصول و پیامدهای مورد انتظار از برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی قرآنی و همچنین آسیب‌شناسی تربیت دینی و راه‌های برون‌رفت از آن‌ با حضور اساتیدی همچون اقبالی‌نسب، شکری، کریمی، سلمانیان، گرجیان و کریمی برگزار می‌شود.
یادآرو می‌شود، اولین مرحله از دومین دوره تربیت مربی سبک زندگی از امروز آغاز می‌شود و تا جمعه 14 مهرماه ادامه دارد. در این دوره 40 نفر از بانوان استان‌های مختلف قرآنی شرکت می‌کنند تا پس از سپری کردن این دوره بتوانند در استان‌های خود کلاس‌های سبک زندگی قرآن برگزار کنند.
گفتنی است؛ با توجه به لزوم توجه به سبک زندگی قرآنی، سازمان دارالقرآن از سال 1394 اقدام به طراحی برنامه‌هایی به منظور توسعه سبک زندگی قرآنی کرد که برپایی دوره‌های تربیت مربی سبک زندگی قرآنی یکی از این برنامه‌ها بود.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۹
0
0
برگزاری این دوره‌ها به شناخت علاقمندان کمک زیادی می‌کند
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: