کد خبر: 3691518
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
گروه مسابقات ــ رئیس ستاد برگزاری سی وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با صدور احکام جداگانه‌ای مسئولان سه کمیته از کمیته‌های برگزاری این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن را منصوب کرد.

معرفی مسئولان سه کمیته برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، به فاصله 65 روز تا آغاز مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، با صدور احکام جداگانه‌ای، مسئولان سه کمیته این دوره از مسابقات منصوب شدند.
براساس این گزارش در احکام صادره که از سوی عبدالرضا عابد، رئیس ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن صادر شده است، به ترتیب حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا محمدزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران به‌عنوان مشاور رئیس ستاد و مسئول کمیته طاها (استان تهران)، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی - اجتماعی سازمان اوقاف، به‌ عنوان مسئول کمیته فرهنگی و مهدی طاهری‌مقدم باغملک به‌عنوان مسئول کمیته تشریفات و بین‌الملل ستاد برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم منصوب و مشغول به کار شدند.
در این احکام بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، جذب مشارکت از دستگاه‌های اجرایی و همگرایی و تعامل با سایر کمیته‌ها و بخش‌ها تأکید شده است.
یادآور می‌شود سی وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از 30 فروردین تا 6 اردیبهشت ماه سال 97 در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: