iqna

ارائه گزارش عملکرد ستاد انتخابات به هیئت اجرایی مرکزی انتخابات

گروه سیاسی: سامانی گفت: در جلسه امروز هیئت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست‌جمهوری، ستاد انتخابات کشور گزارشی از عملکرد خود را در اجرای انتخابات ارائه و به سوالات اعضای هیئت اجرایی نیز پاسخ داد.

نشست نمایندگان جوان با هدف جلوگیری از افراط‌گرایی خشونت‌آمیز برگزار می‌شود

گروه سیاسی: نشست منطقه‌ای نمایندگان جوان مجالس آسیا و اقیانوسیه پیرامون نقش نمایندگان جوان در پیشبرد جوامع صلح‌آمیز با هدف جلوگیری از افراط‌گرایی خشونت‌آمیز، به مدت دو روز در شهر کلمبوی سریلانکا در برگزار می‌شود.

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائی درباره خمس سپرده بانکی

گروه اقتصاد: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، پاسخ ایشان به سؤالی درباره خمس سپرده بانکی را منتشر کرده است.

تجلیل نمایندگان اهل سنت و روحانیون مجلس از مواضع وحدت‌آفرین آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی

گروه سیاسی: فراکسیون‌های اهل سنت و روحانیون مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مواضع آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در ایجاد وحدت تجلیل کردند.

تشریح برنامه‌های اداره کل امور زنان مجمع تقریب مذاهب/ فعالیت‌های قرآنی جزو رئوس برنامه‌ها

گروه سیاسی: مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در تشریح برنامه‌های این اداره کل برای سال جاری، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این مجموعه را برگزاری برنامه‌های قرآنی طی سال عنوان کرد.

سه دستور کار کمیته فقهی سازمان بورس در هفته جاری

گروه اقتصاد: کارشناس مالی اسلامی سازمان بورس و اوراق بهادار، دستور کار جلسه هفته جاری کمیته فقهی این سازمان را تشریح کرد.

نشست «اوراق بهادار اسلامی قابل تمدید» برگزار می‌شود

گروه اقتصاد: سیزدهمین نشست تخصصی مالی اسلامی ایران با موضوع «اوراق بهادار اسلامی قابل تمدید» هفته آینده برگزار می‌شود.

«جمعه» اولین مناظره زنده/ زلزله سیاسی در ریاض

گروه سیاسی: برکناری میرزاده، موج امید در دریاچه ارومیه، عربستان در سیطره سلمان و پسران، «جمعه» اولین مناظره زنده، نگرانی اروپا از پیروزی لوپن و زلزله سیاسی در ریاض از جمله عناوین روزنامه‌های صبح امروز است.

اعزام بالغ بر 180 هزار جهادگر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

گروه اقتصاد: مسئول مرکز مطالعات و حرکت‌های جهادی سازمان بسیج سازندگی اظهار کرد: اعزام هماهنگ گروه‌های جدید، برای اقدام در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، از بعد از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد و پیش‌بینی ما این است که در سال 96 بالغ بر 180 هزار جهادگر در همه کشور اعزام خواهد شد.

آغاز به کار صفحه ویژه انتخابات 96 در KHAMENEI.IR

گروه سیاسی: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «صفحه‌ ویژه انتخابات ۹۶» شامل دیدگاه‌های رهبر انقلاب درباره‌ انتخابات را راه‌اندازی کرد.

حضور کم‌رنگ بانک‌های اسلامی در همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا

گروه اقتصاد: دیواندری درباره حضور بانک‌های اروپایی که خدمات مالی اسلامی ارائه می‌دهند در همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا، اظهار کرد: به این دلیل که عمده بانک‌های اسلامی در آسیا فعال هستند، این بانک‌ها در این همایش حضور کم‌رنگ‌تری دارند.

کالبدشکافی ریشه‌های ترس سیاسی

گروه سیاسی: در کالبدشکافی ریشه‌‌های ترس سیاسی می‌توان گفت یکی از اصلی‌ترین ریشه‌های «ترس سیاسی»، همگام نبودن با مردم است. فقط یک رابطه مستمر با مردم، می‌تواند از فروپاشی روحیه سیاستمدار در مواجهه با تهدیدهای خارجی جلوگیری کند.

کارگروهی جهت پیگیری موضوع اشتغال تشکیل می‌شود

گروه سیاسی: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه غیر علنی با حضور وزیر کار گفت: در این جلسه وزیر کار گزارشی از وضعیت اشتغال ارائه کردند و قرار شد کارگروهی برای پیگیری این موضوع تشکیل شود.

عزاداری میلیونی شیعیان عراق در کاظمین/ پخش زنده مناظره‌ها

گروه سیاسی: مرگ تدریجی خاک ایران، پخش زنده مناظره‌ها، بهار گردشگری در پسابرجام، شوراها در پیچ یارگیری، عزاداری میلیونی شیعیان عراق در کاظمین، تأیید کاندیداهای اقلیت‌های دینی در انتخابات شورای شهر و رقابت نامزدها در میدان اقتصاد از جمله عناوین روزنامه‌های صبح امروز است.

آثار اقتصادی مال حرام مورد بررسی قرار می‌گیرد

گروه اقتصاد: رادیو اقتصاد، فردا یکشنبه سوم اردیبهشت‌ماه در برنامه «ایستگاه نود و هشت»، قصد دارد به موضوع مال حرام و آثار اقتصادی آن بپردازد.
یادداشت
گفتگو
گزارش