iqna

تحولات کنونی هیمنه شکست‌ ناپذیری رژیم‌ صهیونیستی را فرو ریخت

گروه سیاسی: دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: تحولات کنونی در غرب آسیا، هیمنه استکبار و شکست‌ناپذیری رژیم‌ صهیونیستی را در بین مردم مسلمان منطقه فرو ریخته و پیکره آن را در معرض ضربات کاری قرار داده است.

لزوم توجه به درهم‌تنیدگی تعهد و تخصص در انتخاب کارگزاران حکومتی

گروه سیاسی: نماینده سابق مجلس با اشاره به اهمیت تعهد و تخصص در انتخاب کارگزاران حکومتی در نگاه دینی گفت: مسئله مهمتر این است که این دو معیار از هم جدا نبوده و در هم تنیده است و بر همین اساس در مسئله کادرسازی برای آینده نظام باید این دو معیار در کنار هم دیده شود.

بیانیه تبریک نمایندگان مجلس به رهبر معظم انقلاب

گروه سیاسی: نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیروزی جبهه مقاومت را به مقام معظم رهبری، جبهه مقاومت و مردم ایران، عراق، سوریه و لبنان تبریک گفتند.

پایه‌های تروریسم در عراق و سوریه فرو ریخته است/ در منطقه دنبال تعامل و نه تقابل هستیم

گروه سیاسی: رئیس‌جمهورر با بیان اینکه پایه های تروریسم در عراق و سوریه فرو ریخته است، گفت: ایران بر خلاف آمریکا و صهیونیست‌ها به دنبال تشنج در منطقه نیست و حکومت و دولت ایران، خیر و ثبات منطقه را می‌خواهد.

جامعیت علمی، پر کاری، احساس مسئولیت و تعصب دینی، ویژگی‌های علامه جعفری

گروه سیاسی: رهبرانقلاب در دیدار دست‌اندرکاران همایش بررسی اندیشه‌های فلسفی علامه جعفری، «تعصب دینی و حساسیت در مقابل انحرافات فکری» را ویژگی دیگر علامه جعفری خواندند و افزودند: علامه جعفری به شدت نسبت به مسائل دینی متعصب و پایبند بود و در مقابل انحرافات فکری، صریحاً برخورد، و در مقابل دشمنی‌ها ایستادگی می‌کرد.

هدف تحریم سپاه پاسداران نگرانی آمریکا از بقا در منطقه است

گروه سیاسی: اولین فرمانده سپاه پاسداران اظهار کرد: آمریکا به دلیل نگرانی از بقای خود در منطقه خاورمیانه و شکست‌های متعدد، سعی در به عقب راندن عامل اصلی این شکست‌ها یعنی سپاه پاسداران را دارد.

بشارت سردار به رهبر/ لبخند زندگی در موصل

گروه سیاسی: ممنوعیت تجمع شادی در کره شمالی، موضع قاطع اروپا برای حفظ برجام، بشارت سردار به رهبر، لبخند زندگی در موصل، خدمتی بزرگ به بشریت کردید، هشدارهای روحانی به مکرون، نقشه سیاسی کرملین برای سوریه پساداعش، شماره حساب‌های غیرقانونی، اقدامات اتحادیه عرب تأسف‌آور است، از جمله عناوین مهم روزنامه‌های صبح امروز هستند.

ادامه مبارزه با تروریسم بعد از داعش/ خواست ایران پایان محاصره و بمباران یمن است

گروه سیاسی: رئیس جمهور در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور فرانسه با بیان اینکه بعد از پایان داعش، مبارزه با تروریسم در منطقه باید ادامه یابد، تاکید کرد: خواست ایران پایان بمباران یمن و آغاز مذاکرات یمنی - یمنی است.

سردار سلیمانی در قواره یک فرد و جایگاه یک لشکر ایفای نقش کرد

گروه سیاسی: سخنگوی دولت با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر تروریست‌ها گفت: سپاسگزار و قدردان نیروهای مسلح کشور به ویژه سردار قاسم سلیمانی هستیم که در قواره یک فرد و جایگاه یک لشکر ایفای نقش کرد.

پیروزی بر داعش خبر خوشی برای ملت ایران و سایر مردم منطقه است

گروه سیاسی: رئیس جمهور با اشاره به نابودی حکومت داعش گفت: این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب، نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی قدس و برادر عزیزمان سردار سلیمانی تبریک می‌گویم.

شریک غم‌هایتان هستم/ محو داعش در گرای مقاومت

گروه سیاسی: از بحران قدرت در ریاض تا شکاف در اتحادیه عرب، رجز عبری ائتلاف «جیبوتی +2» علیه ایران!، امپراتوری خصولتی‌ها، شریک غم‌هایتان هستم، مصائب زنگنه، مهر ابطال بر همه‌پرسی «اقلیم»، دل مردم ایران در کرمانشاه، تور زلزله‌گردی!، مخالفت قاطع لبنان، عراق و یمن با بیانیه اتحادیه عرب علیه حزب‌الله و محو داعش در گرای مقاومت از جمله عناوین روزنامه‌های صبح امروز است.

داعش از عراق و سوریه حذف شده و این روز بزرگی برای ملت ایران محسوب می‌شود

گروه سیاسی: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: داعش از صحنه عراق و سوریه حذف شده و این روز بزرگی برای ملت ایران محسوب می‌شود که توانست با پایداری و استقامت به دستاورد مهمی برسد و برای همه دنیا امنیت و ثبات ایجاد کند.

پیام سرلشکر سلیمانی به محضر رهبر معظم انقلاب/ پایان داعش

گروه سیاسی: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به ولی امر مسلمین، پایان سیطره شجره خبیثه داعش را به ایشان و جهان اسلام تبریک گفت.

برگزاری جلسه رسیدگی به مشکلات زلزله‌زدگان با حضور رهبر معظم انقلاب

گروه سیاسی: رهبر معظم انقلاب بعد از بازدید از مناطق زلزله‌زده در جلسه رسیدگی به مشکلات زلزله‌زدگان تاکید کردند: مهم‌ترین اولویت کنونی، مسئله تامین مسکن زلزله‌زدگان و بازسازی مناطق تخریب‌شده و آسیب‌دیده است که باید با پشتیبانی دستگاه‌های مختلف نظامی و غیرنظامی و با مدیریت متمرکز و کار جهادی و با سرعت عمل لازم، انجام گیرد.

شبکه بانکی به مسئولیت خود در قبال آسیب‌دیدگان زلزله عمل کند

گروه اقتصاد: کمیجانی اظهار کرد: انتظار می‌رود نظام بانکی با تمام توان خود، در یاری‌رساندن زلزله‌زدگان در استان کرمانشاه حضور فعالانه داشته باشد و به مسئولیت اجتماعی خود در این باره عمل کند.
یادداشت
گفتگو
گزارش