iqna

مهر مردم را فراموش نمی‌کنیم/ اما این داغ به این زودی‌ها سرد نمی‌شود

گروه جامعه: زلزله غرب کشور ویرانی‌های بسیاری را برجای گذاشت و مردم داغ‌دیده این مناطق نیازمند حمایت مردم و مسئولان برای بازگشت به زندگی طبیعی هستند پی بیایید تنهایشان نگذاریم.

فعالیت موکب‌های 20 استان در مناطق زلزله‌زده/ طبخ 70 هزار پرس غذای روزانه

گروه جامعه: قائم مقام ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین از فعالیت موکب‌های 20 استان در مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

انتخاب بازی فرهنگی براساس 60 مصوبه فرهنگی - اخلاقی/ عوارض بازی‌های خارجی در انتظار توجه جدی

گروه فناوری اطلاعات: یک بازی فرهنگی براساس 60 مصوبه فرهنگی - اخلاقی در هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای انتخاب می‌شود.

وزیر کار از روزگاری گفت که حقوق‌ها روی میز بود و افراد به میزان نیاز بر‌می‌داشتند

گروه جامعه: وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: در گذشته نه‌ چندان دور ارز‌ش‌ها پر‌رنگتر بوده‌اند به نحوی که حقوق‌ها را روی میز می‌گذاشتند و ما به اندازه نیازمان برمی‌داشتیم این امر به مربوط به سالیان خیلی دور نیست بلکه این سنت‌ها در همین دهه‌های گذشته رواج داشت، اما امروز محدود شده است.

ضرورت پشتیبانی از کارآفرینی خیران/ کارآفرینی اجتماعی؛ یک ضرورت

گروه جامعه: قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پشتیبانی از کارآفرینی اجتماعی که مبتنی بر نیت‌های خیرخواهانه و مصلحت عمومی جامعه است را سبب ایجاد موفقیت‌های بزرگتر در حوزه های سیاسی و اجتماعی دانست.

این‌بار آفرودرها در قلب مناطق صعب‌العبور کرمانشاه

گروه جامعه: دل همه لرزیده؛ دکتر و نجار و رفتگر و کارمند و آفرودر فرقی ندارد؛ هر کسی گوشه‌ای از فاجعه را به جان خریده و در مناطق زلزله‌زده غرب کشور خدمت می‌کند. این‌بار آفرودرها.

بیمارستانی در دل حادثه تنها با یک متخصص قلب/ پیمودن 140 کیلومتر روزانه برای خدمت به زلزله‌زدگان

گروه سلامت: تنها متخصص قلب حاضر در بیمارستان صحرایی شهدای سهر سرپل ذهاب برای ارائه خدمت به زلزله‌زده‌ها مسیری 140 کیلومتری را پیموده و شب را نیز برای رسیدن به خانه خود باید همین مسیر را نیز بپیماید.

جشنواره رسانه‌ای بسیج برگزار می‌شود

گروه جامعه: جشنواره رسانه‌ای بسیج با هدف انتخاب برترین‌ها در پایان هفته بسیج برگزار می‌شود.

بی‌سابقه‌ترین میزان کمک‌های مردمی طی سال‌های اخیر

گروه جامعه: جمعیت هلال احمر کشورمان با صدور اطلاعیه‌ای از واریز بیش از 35 میلیارد تومان از سوی مردم خیر کشورمان به حساب این جمعیت ویژه زلزله زدگان غرب کشور خبر داد.

دانشجویان بسیجی در مناطق زلزله زده؛ از آشپزی تا ساخت و ساز

گروه جامعه: مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور به اقدامات این نهاد در راستای امدادرسانی به مناطق زلزله غرب کشور اشاره کرد.

مبلغان دینی مهارت‌های 10 گانه زندگی WHO را فرابگیرند

گروه جامعه: یک استاد گفتمان‌های دینی ضمن تشریح اصول و مبانی گفتمان دینی، به روحانیان و مبلغان توصیه کرد: مهارت های 10 گانه زندگی سازمان بهداشت جهانی را فراگیرند تا از نظر رفتاری و حرفه ای به اوج تأثیر گذاری برسند.

همایش بین‌المللی علمی پژوهشی سیره علوی فراخوان داد

گروه جامعه: فراخوان نهمین همایش سیره علوی با نگاه علمی و پژوهشی به سیره امیرمؤمنان علی (ع) در چهار بخش اعلام فراخوان کرد.

6 نقص مدیریتی مهم اربعین امسال

گروه جامعه: مسئول دفتر امور کنسولی ایران در کاظمین در جمع بندی تجارب سه سال حضور مدیریتی در ایام اربعین، 6 نقص که بیشتر آنها با اطلاع رسانی درست قابل حل است را به عنوان آسیب های اربعین تشریح کرد.

توزیع ١٢٢ هزار کیلوگرم نایلون پوششی در میان آسیب دیدگان زلزله

گروه جامعه: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع 82 هزار دستگاه چادر امدادی و ١٢٢ هزار کیلوگرم نایلون پوششی تا به امروز در میان زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد.

سیره امام رئوف(ع)؛ الگوی مسئولان در برخورد با مردم

گروه جامعه: معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به سبک زندگی امام رضا(ع) و میزان رئوف بودن ایشان نسبت به مردم، گفت: این سبک رفتار مسئولان روش امام رضا(ع) نیست مسئولان باید دلسوز مردم باشند. وقتی که کارگری بیکار می شود مسئولان نباید خوابشان ببرد.
یادداشت
گفتگو
گزارش