iqna

توکل، راز جسارت موفق‌ها

گروه جامعه: اگر فردی می‌خواهد در این دنیایی که با توجه به محدودیت‌های بشر، واقعا غیر قابل پیش‌بینی و مملو از وقایع غیر منتظره است، سرپا بماند و مهم‌تر از آن به سمت عالی شدن گام بردارد‌، راهی جز اعتماد و توکل به خالق این نظام‌ها ندارد.

حمایت از 600 شرکت نوپا قدمی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

گروه شبکه‌های اجتماعی: رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور گفت: مهم‌ترین اتفاق سازمان در سال اقتصاد مقاومتی، حمایت از 600 شرکت نوپا و ممانت از فرار مغزها بود.

نباید‌های تغذیه‌ای از منظر طب اسلامی در بهار

گروه سلامت: عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شاهد گفت: طب‌ سنتی ایران با توجه به تغییرات متابولیسم بدن با اتخاذ تدابیری در رابطه با نباید‌های تغذیه‌ای سعی در کاهش سوء اثر این تغییرات متابولیسمی دارد.

خرید و ساخت درمانگاه‌های هلال احمر در مسیر پیاد‌‌ه‌روی اربعین

گروه سلامت: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت یکی از اقدامات مهم سال 96 این مرکز را خرید زمین و ساخت درمانگاه‌های دائمی در مسیر پیاده‌روی اربعین اعلام کرد.

تحقق پروژه شهر آی سی تی؛ در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی

گروه شبکه‌های اجتماعی: مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام گفت: پروژه شهر آی سی تی یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شمار می‌رود که تا نیمه اول سال 96 با کمک بخش خصوصی محقق خواهد شد.

ویژه‌نامه صدای پای بهار در پایگاه حوزه به‌روز شد

گروه شبکه‌های اجتماعی: ویژه‌نامه صدای بهار توسط مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) در 10 سرفصل منتشر شد.

شوراهای فرهنگی اجتماعی روستاها با حضور روحانیون مستقر تشکیل می‌‌شود

گروه جامعه: معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به تکیه سازمان به کمک‌های مردمی، تشکیل شوراهای فرهنگی اجتماعی روستاها را از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در سال 96 اعلام کرد.

آیین تحویل سال نو در 2000 امامزاده و بقعه متبرکه برگزار می‌شود

گروه جامعه: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح نوروزی آرامش بهاری با هد‌ف ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی از 25 اسفند آغاز و تا 13 فروردین ماه در امامزادگان شاخص کشور ادامه خواهد یافت ‌گفت: آیین تحویل سال نو در 2000 امامزاده و بقعه متبرکه ‌برگزار می‌شود.

کارگاه مهارت زندگی‌ قرآنی در بیمارستان‌ها برگزار می‌شود

گروه سلامت: رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری کارگاه‌ مهارت‌های زندگی قرآنی در بیمارستان‌ها در سال 96 خبر داد.

برنامه مراسم اعتکاف رجبیه در مساجد استان تهران

گروه جامعه: مساجد استان تهران، هم‌زمان با فرارسیدن ماه رجب و ایام معنوی اعتکاف، میزبان خیل ارادتمندان مکتب اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) هستند تا به راز و نیاز با پروردگار مشغول شوند.

حضور قهرمان تكواندوی جهان در اردوی جهادی

گروه جامعه: يوسف كرمی، قهرمان تكواندوی جهان در اردوی جهادی دلگان حضور یافت.

آغاز سفرهای نوروزی عتبات عالیات/ تبعات امنیتی، بهداشتی و اخلاقی کاروان‌های غیر مجاز

گروه جامعه: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز اعزام 120 هزار زائر ایرانی طی ایام نوروز به عتبات، گفت: قوه قضائیه و ناجا باید جلوی اعزام کاروان‌های غیر مجاز را بگیرد.

تفسیر به رأی؛ بزرگترین آسیب تفسیر‌های پزشکی

گروه سلامت: یک دانشجوی دکترای معارف اسلامی و نویسنده مقاله آسیب‌شناسی تفسیر پزشکی بزرگترین آسیب این تفسیر‌ها را عدم تخصص کافی نویسندگان در علوم وحیانی و تفسیر به رأی دانست.

مسابقه کتابخوانی «با این ستاره‌ها» برگزار شد

گروه جامعه: به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، مسابقه کتابخوانی «با این ستاره ها» با شرکت بیش از 300 نفر از دانش آموزان دبیرستانی، عصر امروز توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی در مصلای شهر ری برگزار شد.

کمک ۷۵ میلیارد تومانی خیران برای تامین مایحتاج شب عید نیازمندان

گروه جامعه: مردم نیکوکار استان‌های آذربایجان شرقی، خوزستان، خراسان رضوی، فارس و تهران بیشترین پرداخت کمک‌های نقدی و غیر نقدی را در سال ۹۵ به نیازمندان داشته‌اند.
یادداشت
گفتگو
گزارش