کد خبر: 3581576
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸
گروه فرهنگی: طی حکمی از طرف رضا میرزایی رئیس حوزه هنری استان مرکزی، هیئت داوران هفتمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه صحنه و «بیان» معرفی شدند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان، محمود رضا رحیمی، محسن قصابیان و خداداد خدام در احکامی جداگانه به عنوان هیئت داوران هفتمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه «صحنه» و «بیان» منصوب شدند که دوازده اثر نمایشی حاضر در این جشنواره را مورد ارزیابی قرار خواهند داد. 
هفتمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه «صحنه» و نمایشنامه خوانی «بیان» 17 الی 19 اسفندماه در اراک برگزار می‌شود، روزمه علمی هر یک از داوران به شرح زیر است.
محمودرضا رحیمی: کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس؛ حضور به عنوان ‏استاد راهنما در‌ ده‌ها رساله پایان نامه دانشجویی بازیگری‌، کارگردانی‌، نمایشنامه‌نویسی و نقاشی (پرفورمنس آرت)،‏ نویسنده، کارگردان، بازیگر طراح صحنه دهها اثر نمایشی، بازبینی و داوری جشنواره‌های متعدد تئاتر در سراسر کشور ‏‏را در کارنامه هنری خود دارد.
محسن قصابیان: کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس؛ نویسنده، کارگردان، بازیگر تئاتر، مدرس تئاتر در دانشگاه‌های کشور، کارگردانی و بازیگری ده‌ها اثر نمایشی، فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها و تله فیلم‌های تلویزیونی، بازبینی و داوری جشنواره‌های متعدد تئاتر در سراسر کشور ‏از جمله فعالیت‌های ایشان است.
خداداد خدام: از پیشکسوتان تئاتر و رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مرکزی، شروع فعالیت از اواخر دهه شصت، نویسندگی، کارگردانی و بازیگری در ده‌ها اثر نمایشی صحنه‌ای و خیابانی به همراه حضور و کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های معتبر نمایشی از جمله جشنواره‌های استانی، منطقه‌ای و بین‌المللی تئاتر فجر در ادوار مختلف و جشنواره دفاع مقدس، ریاست انجمن نمایش اراک در سال‌های متوالی به انتخاب هنرمندان این شهر، بازبین و داوری در جشنواره‌های استانی و سراسری، سردبیری نشریات جشنواره‌های استانی و منطقه‌ای در ادوار مختلف.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: