iqna

برگزیدگان جشنواره گل‌های محمدی(ص) دلیجان تجلیل شدند

گروه فعالیت‌های قرآنی: مقام‌آوران مرحله استانی چهارمین جشنواره قرآنی گل‌های محمدی(ص) و فاطمی(س) دلیجان تجلیل شدند.

مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان استان مرکزی

مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان به میزبانی مسجد سیدهای اراک برگزار شد.

برخوردهای چکشی در امر به معروف پذیرفته نیست

گروه اجتماعی: امام جمعه خمین گفت: لحن دلسوزانه، بیان محاسن و داشتن حوصله لازمه امر به معروف و نهی از منکر است، برخوردهای چکشی و تند در دین اسلام پذیرفته نیست.

کم‌کاری در اجرای امر به معروف سبب رونق ضد ارزش‌ها می‌شود

گروه اجتماعی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی خمین گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر به جامعه روح می‌بخشد اما به دلیل کم‌کاری در اجرای این فرایض الهی، روح را از آن‌ها گرفته‌ایم که این بی‌روحی سبب رنگ باختن ارزش‌های دینی و رونق ضد ارزش‌ها می‌شود.

اختصاص 20 درصد اعتبارات دستگاه‌ها به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: در قانون برنامه ششم 20 درصد اعتبارات دستگاه‌ها به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص یافته که باید ساماندهی شود.

تجارب جامعه قرآنی را در میزبانی مسابقات سراسری سهیم می‌دانیم

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به میزبانی استان از مسابقات سراسری سال آینده گفت: جلسات اتاق فکر میزبانی سال آینده هر دو ماه یکبار برگزار خواهد شد تا از تجارب و خلاقیت جامعه قرآنی و کارشناسان جهت پیشرفت امور استفاده کنیم.

اجرای 310 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان مرکزی

گروه اجتماعی: فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با بین اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای بیان دستاوردهای 8 سال جنگ تحمیلی است افزود: بیش از 310 برنامه در این ایام در استان مرکزی اجرایی خواهد شد.

جمع‌آوری یک میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه‌های خمین

گروه اجتماعی: مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) خمین، از جمع‌آوری هدایای نقدی و غیرنقدی به ارزش یک میلیارد ریال در مرحله اول جشن عاطفه‌های این شهرستان خبر داد.

مداحان با کوچک شمردن مصائب کربلا به ائمه(ع) ظلم نکنند

گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: در ترویج معارف اهل‌بیت(ع) باید از خرافه گرایی و وحدت شکنی پرهیز کنیم، تفرقه فقط مسلمانان را انگشت‌نما می‌کند. مداحان در اشعار ایام محرم دقت کنند و با کوچک شمردن واقعه کربلا، مصائب حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) به ائمه ظلم نکنند.

نشان میزبانی مسابقات سراسری قرآن به استان مرکزی اعطا شد

گروه فعالیت‌های قرآنی: نشان میزبانی مرحله سراسری چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به استان مرکزی اعطاء شد.
یادداشت
گفتگو
گزارش