به گزارش خبرنگار اعزامی
خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) به فارس، در مراسم افتتاحیه بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزیدگان برخی از بخشهای غیر حضوری این جشنواره که نفرات برگزیده آن قبلاً معرفی شده بودند، تجلیل شد که به شرح زیر است.
در بخشی از مراسم افتتاحیه بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت از آقایان، شاکری و صالح مقدم دو نفر از دست اندرکاران دوره گذشته این جشنواره قدردانی شد. همچنین از ۱۵ برگزیده دانشگاه علوم پزشکی در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان نیز تجلیل شد که عبارتند از؛
ابوالفضل خلیلی، رتبه دوم رشته ترتیل از دانشگاه بقیةالله الاعظم(عج)
سیداحمد حسینی میرمحمدی، رتبه سوم رشته دعاخوانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
منیره حسینیزاده، رتبه سوم در حفظ 10 جزء از دانشگاه علوم پزشکی سمنان
محسن محمدی، رتبه سوم رشته حفظ 20 جزء از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
علیرضا پیوندی، رتبه سوم حفظ 10 جزء از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
سمیه نجفی، رتبه اول رشته آشنایی با سیره معصومین(ص) از دانشگاه علوم پزشکی اراک
فاطمه شفیعی، رتبه دوم رشته آشنایی با سیره معصومین(ص) از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
معصومه حاجیزادهچناری، رتبه دوم آشنایی با احادیث از دانشگاه علوم پزشکی بابل
فروزان وحیدی، رتبه سوم رشته ترجمه و تفسیر قرآن از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
مسیب امینی، رتبه دوم رشته نهجالبلاغه از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
حمیدرضا شجاعیفر، رتبه سوم رشته فیلمنامهنویسی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
سیدمجید میرحسینی٬ رتبه سوم رشته نمایشنامهنویسی از دانشگاه علوم پزشکی
پروانه کاویانی٬ رتبه سوم رشته معرق و منبت از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
مریم حسنی، رتبه سوم رشته مقالهنویسی از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
گروه تواشیح «فاطر» رتبه سوم رشته تواشیح از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
برگزیدگان بخش پژوهشی سیدکمال صولتی و پریسا آسمند رتبه اول مشترک در رشته طرح پژوهشی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از گروه اساتید
رشته ترجمه و تالیف کتابشیرین خلیلی آذرنوش از دانشگاه علوم پزشکی تبریز از گروه کارمندان رتبه اول
مرضیه مومننسب و آزیتا جابری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گروه اساتید رتبه سوم مشترک
رشته مقالهنویسی گروه اساتیدفرشته بهمنش از دانشگاه علوم پزشکی بابل رتبه اول
راحله سروستانی از دانشگاه علوم پزشکی فسا رتبه دوم
نسیم بیگی بروجنی و اصغر سپهوند حائز رتبه سوم مشترک از دانشگاه علوم پزشکی لرستان
مقالهنویسی گروه دانشجوییحسین قائدامینی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان رتبه اول
محمدحسن سموری از دانشگاه علوم پرشکی کاشان رتبه دوم
امیدرضا تمتاجی کاشان رتبه سوم
مقاله نویسی گروه کارکناننقی دشتی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رتبه اول
مریم امیدی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رتبه دوم
علی عمارلو و عادل میرزاعلیزاده از دانشگاه علوم پزشکی زنجان رتبه سوم مشترک
برگزیدگان بخش فناوری رشته کانال شبکههای مجازی گروه دانشجویانحسن واعظی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار رتبه اول
مجتبی محجور از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار رتبه دوم
فاطمه سلحشور و علی ریحانیان از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رتبه سوم مشترک
رشته کانال شبکههای مجازی گروه کارکنانحمید رحیمی از دانشگاه علوم پزشکی اراک رتبه اول
همایون سلحشور از دانشگاه علوم پزشکی شاهد رتبه دوم
رشته تولید نرمافزار و اپلیکیشن از گروه دانشجویانسامان چام از دانشگاه علوم پزشکی بابل رتبه اول
عباس عابدی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم
مهدی پایمرد و علی قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه سوم
رشته تولید نرم افزار و اپلیکیشن از گروه کارکنانزهرا خرامان از دانشگاه علوم پزشکی ایلام رتبه اول
رسول میرزایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم
برگزیدگان بخشهای«نشریات» رشته تیتر گروه دانشجویانکبری صالحی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رشته گرافیک و صفحه آرایی گروه دانشجویانمحمدجواد سلطانی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
رشته گرافیک و صفحه آرایی گروه کارکنانعلی یوری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
رشته گزارش گروه دانشجویانامیرحسین تیموری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
رشته گزارش گروه کارکنانمعصومه عسکری از دانشگاه علوم پزشکی همدان رتبه اول
سمیه تیموری جروکانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه سوم
رشته مصاحبه گروه دانشجویانرویا صیامپور از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رشته طرح روی جلد گروه دانشجویانعلی نورانیان از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رتبه اول
محمد صدقیان از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رتبه دوم
علی فرشباف از دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه سوم
رشته مقالات دینی و قرآنیالناز سادات سجادی نیا اصفهان رتبه اول
سحر برزگر تبریز رتبه دوم
سمیرا نادری تبریز رتبه سوم
بخش نشریات گروه دانشجویانحسین سعیدی برای فصلنامه تنفس از دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه اول
نرگس محمدی برای نشریه بینات از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه دوم
زینب همتی برای نشریه برهان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه سوم
برگزیدگان بخش معارفرشته نهج البلاغه در بخش اساتیدمحمدرضا شریف کاشان رتبه اول
مهدی پاسالار شیراز رتبه دوم
طاهره اسکویی تبریز رتبه سوم
رشته نهج البلاغه در گروه کارکنانرضا میرزایی شیراز رتبه اول
زینب غلام نیا شیروانی بابل رتبه دوم
پریرخ مهرپور شیراز رتبه سوم
رشته نهج البلاغه در گروه دانشجویانمعصومه حاجی زاده بابل و افسانه جعفرپور لرستان رتبه اول
نجمه آخوند زردینی یزد رتبه دوم
فهمیه رستمی بهزیستی و مریم یوسفی بابل رتبه سوم مشترک
رشته پرسمان قرآنی اساتیدمحمدرضا خلیلی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه اول
زهرا شرفی از دانشگاه علوم پزشکی فسا رتبه دوم
پرسمان قرآنی گروه کارکنانالهام اسکندری شهرکرد رتبه اول
سمیه نجفی اراک رتبه دوم
علی لاهیجیان مازندران رتبه سوم
رشته پرسمان قرآنی دانشجویانسما تقی زاده همدان رتبه اول
مهرداد اسکندری شیراز رتبه دوم
ریحانه ثمرقندی مشهد رتبه سوم
رشته حفظ موضوعی گروه اساتیدمرضیه کارگر جهرمی از دانشگاه علوم پزشکی گراش رتبه اول
مهدی رجبی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم
سید فاضل فاضلی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد رتبه سوم
رشته حفظ موضوعی گروه کارکنانسعید آهنگران از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه اول
حمید کوزه گر آرانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم
عاطفه رعایت جهرمی از دانشگاه علوم پزشکی جهرم رتبه سوم
رشته حفظ موضوعی گروه دانشجویانمحمد ساسان نیا ار دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه اول
فاطمه حسن زاده محمدی از د انشگاه علوم پزشکی یزد رتبه دوم
احد آجودر خانی بندرعباس رتبه سوم
رشته احکام اساتیدمریم پاک نهاد از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه اول
علی جدیدی از دانشگاه علوم پزشکی اراک رتبه دوم
نامدار کرمی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و فاطمه باکویی از دانشگاه علوم پزشکی بابل رتبه سوم به صورت مشترک
رشته احکام از گروه کارکنانحمیرا رفتاری از دانشگاه علوم پزشکی بندر رتبه اول
غلامرضا صباغ پور از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم
زیبا فروزی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بهنوش باوند پوری کرمانشاه رتبه سوم مشترک
رشته احکام از گروه دانشجویانطاهره فخیمی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مهشاد موسوی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان رتبه اول مشترک
الهه فدایی فاطمه علی آبادی از دانشگاه علوم بهزیستی رتبه دوم
فاطمه علی آبادب از دانشگاه علوم پزشکی سمنان رتبه سوم
رشته سیره معصومین گروه اساتیدمحبوبه دهقانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد رتبه اول
اکبر بابایی حیدرآبادی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز رتبه دوم
طیبه راستگو از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه سوم
رشته سیره معصومین گروه کارکنانحسن شاپور ارومیه رتبه اول
مهدی ظهیری شیراز رتبه دوم
محبوبه مهربان نیشابور رتبه سوم
رشته سیره معصومین گروه دانشجویانفروغ نادری از دانشگاه علوم پزشکی فسا رتبه اول
پریسا گلی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه رتبه دوم
نوشین خسروی از دانشگاه علوم پزشکی آباده رتبه سوم
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم گروه اساتیدجعفر حسن زاده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه اول
مریم مظاهری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه دوم
علی محمدیان از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رتبه سوم
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم گروه کارکنانفاطمه قدرت اللهی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول
احد قهرمانی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رتبه دوم
محدثه روحی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه سوم
رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم گروه دانشجویانمحمد حسن سهوری کاشان رتبه اول
سید حسن هاشمی نسب از داشگاه علوم پزشکی اهواز رتبه دوم
روح الله مهدی اسفریزی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رتبه سوم
رشته صحیفه سجادیه اساتیدمریم پور سلطانیاز دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه اول
افشان شرقی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رتبه دوم
اعظم رضایی فریمانیاز دانشگاه علوم پزشکی نیشابور رتبه سوم
رشته صحیفه سجادیه کارکنانریحانه مسعودیه از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول
طاهره شرفیه از دانشگاه علوم پزشکی سمنان رتبه دوم
منیره عبدی از دانشگاه علوم پزشکی اراک رتبه سوم
رشته صحیفه سجادیه در گروه دانشجویانسیداحمد حسینی میر محمدی از دانشگاه علوم پزشکی ایران رتبه اول
عالیه بردبار از دانشگاه علوم پزشکی جهرم رتبه دوم
شکوفه ابراهیمی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان رتبه سوم
رشته آشنایی با احادیث در گروه اساتیدسیدعلیرضا طلایی کاشان رتبه اول
محمد مهدی زاده قم رتبه سوم
نازیلا فرید تبریز رتبه سوم
رشته آشنایی با احادیث در گروه کارکنانمریم عباسی از دانشگاه علوم پزشکی اراک رتبه اول
نرگس شجاعی از دانشگاه علوم پزشی ارومیه رتبه دوم
سید ماریه ادیانی از دانشگاه علوم پزشکی بابل رتبه سوم
رشته آشنایی با احادیث در گروه دانشجویانمژگان محمدی فر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول
فرهاد شکاری از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رتبه دوم
نازنین زهرا مظلومیان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه سوم
رشته نقد و بررسی کتاب گروه اساتیدآذر آوازه از دانشگاه علوم پزشکی زنجان رتبه اول
رشته نقد و بررسی کتاب گروه کارکنانعاطفه شریفی از ستاد وزارت بهداشت رتبه اول
احسان حیدری از دانشگاه علوم پزشکی اهواز رتبه دوم
رشته نقد و بررسی کتاب گروه دانشجویانفریبا پناهیان از دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه اول
پروین نیک آیین از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم
میلاد علی اکبری از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و آزیتا جابری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه سوم مشترک
رشته تلخیص کتاب گروه اساتیدعلیرضا طلایی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول
سیدمهدی مرعشی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم
فریبا میرزایی باویل از دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه سوم
رشته تلخیص کتاب گروه کارکنانزهرا ملارسولی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه اول
مریم کامکاری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم
صدیق مقدم فر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه سوم
رشته تلخیص کتاب از گروه دانشجویان نسرین خواجه علی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رتبه اول
زهرا ریحانی مشهد و فاطمه صادقی از دانشگاه علوم پزشکی شاهد رتبه دوم مشترک
سارا عبداللهی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه سوم