کد خبر: 3653542
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
گروه اجتماعی: «سوگواره مجازی بلاغ » که در سه موضوع الف: سبک زندگی حسینی ، ب: وحدت و عزّت اسلامی ، ج: دشمن شناسی و بصیرت حسینی و در سه بخش اصلی «تولید» و بخش ویژه «تبلیغ تعاملی» و بخش جانبی «بازنشر محتوا در فضای مجازی» برگزار می‌شود تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از قم، حجت الاسلام وحید رضا ملکی، رییس اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از تمدید مهلت ارسال آثار در بخش تولید «سوگواره مجازی بلاغ » تا ۱۸ آبان ۱۳۹۶ همزمان با اربعین حسینی خبر داد.
حجت الاسلام وحید رضا ملکی رییس اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی افزود: با توجه به استقبال گسترده مبلغان نوین از « سوگواره مجازی بلاغ » واهمیت این سوگواره بعنوان رویداد ویژه اداره کلّ تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در جهت شناسایی استعدادها و ظرفیت های برتر تبلیغی در عرصه های نوین و ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ارتباط با حماسه عاشورا و مکتب اهل بیت علیهم السلام در راستای سالم‌سازی فضای مجازی، تصمیم بر این شد که مهلت ارسال آثار تولیدی برای « سوگواره مجازی بلاغ » تا تاریخ ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۶ که مصادف با اربعین امام حسین علیه السلام می باشد، تمدید شود.
لازم بذکر است که «سوگواره مجازی بلاغ » در سه موضوع الف: سبک زندگی حسینی ، ب: وحدت و عزّت اسلامی ، ج: دشمن شناسی و بصیرت حسینی و در سه بخش اصلی «تولید» و بخش ویژه «تبلیغ تعاملی» و بخش جانبی «بازنشر محتوا در فضای مجازی» برگزار می گردد.
با توجه به اهمیت تولید محتوای ناب و فاخر دینی و فرهنگی در « سوگواره مجازی بلاغ » و حضور پررنگ فعالان فضای مجازی در عرصه های نوین، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم جوایز نفیسی را برای رتبه های برتر در هر بخش از سوگواره و بطور ویژه در بخش تولید محتوای سوگواره مجازی بلاغ در نظر گرفته است که عبارتند از:
نفر اول دو سکه تمام بهار آزادی
 نفر دوم : یک سکه تمام بهار آزادی
 نفر سوم : نیم سکه بهار آزادی نفر چهارم : ربع سکه بهار آزادی
 از همه فعّالان و دغدغه مندان عرصه تبلیغ در فضای مجازی دعوت به شرکت در سوگواره مجازی بلاغ می نماییم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد « سوگواره مجازی بلاغ » به لینک زیر مراجعه نمایید. اطلاعیه سوگواره مجازی بلاغ http://www.balagh.ir/content/9694

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: