iqna

جلسه توجیهی خادمان موکب آستان کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد

گروه اجتماعی: جلسه توجیهی خادمان موکب آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در عمود ۱۰۸۰ با حضور جمعی از مدیران و مسئولان این آستان مقدس برگزار شد.

«مصطفی نبی‌لو» به خیل شهدای مدافع حرم پیوست

گروه سیاست و اقتصاد: معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) از شهادت مصطفی نبی لو در سوریه خبر داد.

دومین روز دوره‌های دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی اربعین برگزار شد

گروه اجتماعی: دومین روز دوره های دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی اربعین با حضور بیش از ۲۸۰ نفر از اساتید و طلاب جامعه‌الزهرا در حسینیه امام خمینی(ره) این مرکز برگزار شد.

ایجاد چهار کارگاه فنی و خدماتی در موکب آستان حضرت معصومه(س)

گروه اجتماعی: مدیر بخش خدمات زائر آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با بیان اینکه چهار کارگاه کفاشی، خیاطی، کیک‌پزی و تعمیر ویلچر و کالسکه در موکب آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها ایجاد می‌شود، گفت: در این کارگاه‌ها ۱۵ نفر به صورت دو شیفت فعالیت خود را دنبال می‌کنند.

نشست بین‌المللی شهدای مدافع حرم در عراق برگزار می‌شود

گروه اجتماعی: دبیر جامعه ایمانی مشعر از برگزاری نشست بین‌المللی بزرگداشت شهدای مدافع حرم در اربعین امسال یاد کرد و افزود: در این نشست بین‌المللی با حضور جمعیت قابل توجهی از زائران، تکریم شهدای مدافع حرم به زبان‌های مختلف دنبال می‌شود.

کربلای امروزه جامعه اسلامی میانمار است

گروه اجتماعی: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه شمر امروز رئیس جمهور آمریکاست، گفت: باید این موضوع را باور کنیم چرا که کربلای امروز جامعه اسلامی میانمار، سوریه و فلسطین است و اگر این موضوع را نفهمیم نمی‌توانیم به رشد و ترقی برسیم.

محفل شعر عاشورایی و شعر ضد آمریکایی طلاب اردو زبان برگزار شد

گروه فرهنگی: دبیر علمی چهارمین جشنواره بین‌المللی شعر اشراق گفت: در محفل شعر عاشورایی و شعر ضد آمریکایی 15 نفر از طلاب شاعر اردو زبان از کشورهای هند و پاکستان به شعرخوانی پرداختند و از این شعرا تجلیل شد.

برپایی کارگاه «خط سیاق‌» در دانشگاه قم

گروه اجتماعی: مسئول مرکز اسناد و نسخ خطی دانشگاه قم از برگزاری کارگاه خط سیاق در این دانشگاه خبر داد.

آغاز دوره روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه بانوان در قم

گروه فعالیت‎های قرآنی: دوره تخصصی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه بانوان از این هفته کار خود را در موسسه شیفتگان وحی قم آغاز کرده است.

تاکید استاندار قم بر ضرورت تداوم سياست حمايت از نيازمندان واقعي در كميته امداد

گروه اجتماعی: استاندار قم با اشاره به توفيقات كميته امداد امام خميني(ره) استان قم در زمينه شناسايي و حمايت از نيازمندان واقعي و كاهش تعداد مددجويان گفت: اين سياست بايد در مسير مناسب خود استمرار داشته باشد.