iqna

اتحاد و پیروی از ولایت ملت ایران، پیام روز قدس برای مردم دنیا است

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس کل دادگستری خراسان شمالی ضمن تاکید بر همبستگی ملت های مسلمان در مقابله با مشرکان و دشمنان اسلام، گفت: اتحاد و پیروی از ولایت ملت ایران، پیام روز قدس برای مردم دنیا است.

حضور مردم در صحنه های انقلاب عامل اقتدار و عزت نظام است

گروه سیاست و اقتصاد: فرمانده انتظامی خراسان شمالی ضمن قدردانی از حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس، حضور مردم در صحنه های انقلاب را عامل اقتدار و عزت نظام و نیروهای مسلح دانست.

خواست رژیم اسرائیل، تفرقه و نابودی امت اسلام است

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه موقت بجنورد با دعوت از امت حزب‌الله در راهپمایی روز جهانی قدس، گفت: رژیم اسرائیل دشمن پیشرفت امت اسلام است و نباید اجازه کارشکنی به این رژیم داده شود.

روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی امت اسلام علیه مستکبران است

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه شیروان ضمن تأکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس روز وحدت امت اسلام علیه سردمداران کفر است.

روز قدس نماد همبستگی ملت های آزاده و مظلوم دنیا است

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه جاجرم روز قدس را روز نماد همبستگی ملت های آزاده و مظلوم دنیا خواند و از مسلمانان و طرفداران حق و عدالت خواست در راهپیمایی این روز شرکت کنند.

روز قدس بیان گر حمایت همیشگی ایران از مظلومین جهان است

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه فاروج با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیماییی روز قدس گفت: روز قدس بیان گر حمایت همیشگی ایران از مظلومین جهان است.

استمرار فعالیت‌های مرتبط با واقعه غدیر ضروری است

گروه معارف: مدیر مؤسسه غدیر شناسی با تاکید بر ضرورت استمرار فعالیت‌های مرتبط با واقعه غدیر گفت: برنامه های ویژه غدیر نباید محدود به ایام خاص خود باشد و بایستی در طول سال استمرار داشته باشد.

روز قدس روز اعلام برائت از ظلم‌ستیزی است

گروه سیاست و اقتصاد: معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان‌شمالی گفت: روز قدس نماد وحدت و همبستگی ملت ایران است.

مبلغ فطریه در خراسان‌شمالی 45 هزار ریال اعلام شد

گروه اجتماعی: قائم مقام ولی فقیه در خراسان‌شمالی میزان فطریه را طی سال جاری به ازای هر یک نفر 45 هزار ریال اعلام کرد.

دعوت جهاددانشگاهی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

گروه اجتماعی: جهاددانشگاهی با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت مردم جهت حضور در راهپیمایی روز قدس بر این موضوع که جمهوری اسلامی ایران هرگز دفاع از حق و عدالت را به خاطر میل قدرت‌های استکباری کنار نمی‌گذارد، تأکید کرد.
یادداشت
گفتگو
گزارش