iqna

برپایی جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مساجد بین راهی بجنورد

گروه معارف: کارشناس تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی بجنورد از برگزاری برنامه‌های جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و برپایی نماز جماعت در مساجد بین راهی بجنورد خبر داد.

رسالت بنیاد شهید، زنده نگهداشتن نام شهدا در جامعه است

گروه معارف: مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت: رسالت اصلی بنیاد شهید، زنده نگهداشتن نام شهید و ارج نهادن به خانواده شهداء، در جامعه است.

رئیس جمهور نیمه دوم فروردین 96 به خراسان‌شمالی سفر می‌کند

گروه سیاست و اقتصاد: معاون عمرانی استاندار خراسان‌شمالی گفت: رئیس جمهور، جهت بهره‌برداری از پنج پروژه شاخص و اصلی و تعدادی از پروژه‌های کوچک آماده بهره‌برداری، نیمه دوم فروردین ماه 96، به خراسان‌شمالی سفر می‌کند.

هدف از برگزاری یادواره شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

گروه معارف: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد هدف از برگزاری یادواره شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ذکر کرد.

آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بجنورد

گروه اجتماعی: رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بجنورد از آغاز ثبت‌نام در مقطع کارشناسی حرفه‌ای بدون آزمون در این مرکز از امروز خبر داد.

تمدید مهلت ثبت‌نام در مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان‌شمالی

گروه اجتماعی: ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان‌شمالی تا 25 فروردین‌ماه 96 تمدید شد.

ساختن ایرانی آباد و آزاد، وظیفه امروز خانواده شاهد و ایثارگر است

گروه سیاست و اقتصاد: استاندار خراسان شمالی وطیفه کنونی خانواده‌های شاهد و ایثارگر را کمک به ساختن ایرانی آباد و آزاد و امیدبخشی به جامعه خواند.

کمبود اعتبار روند ساماندهی گلزارهای شهدای خراسان‌شمالی را کند کرده است

گروه فرهنگی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌شمالی گفت: کمبود اعتبار روند ساماندهی گلزارهای شهدا را در استان کند کرده است.

زندگی فاطمی نیازمند معرفی جامع به نسل جوان است

گروه معارف: مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های خراسان شمالی با بیان اینکه موفق نشده‌ایم زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) را به‌صورت شایسته تبیین و معرفی کنیم، گفت: زندگی فاطمی نیازمند معرفی جامع به نسل جوان است.

اختصاص یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال جهت تجهیز تالار گلشن بجنورد

گروه فرهنگی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: مجتمع فرهنگی و هنری گلشن با تغییراتی عمده و با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال از اوایل اسفندماه در دست تجهیز و بهسازی است.
گفتگو
گزارش