iqna

اختصاص 11.5 میلیارد‌ تومان وام اشتغال‌ به مددجویان سیستان‌وبلوچستان

گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در شش ماهه نخست سال‌ جاری 11 میلیارد و 501 میلیون تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی، دام‌پروری، خدمات، شیلات و کشاورزی مددجویان تحت حمایت اختصاص یافته است.

شهید حججی‌ها فضای آرمان‌خواهی و تکلیف‌گرایی در جامعه ایجاد می‌کنند

گروه فرهنگی: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: شهید حججی‌ها فضای آرمان‌خواهی و تکلیف‌گرایی را در جامعه ایجاد می‌کنند؛ فضای آرمان خواهی از ابتدای انقلاب اسلامی نیز با سند قرآنی دنبال شده است.

تصاویری از بازدید مسئولان فرهنگی از دوره‌های قرآنی روشندلان در زاهدان

گروه فعالیت‌های قرآنی: به‌مناسبت روز جهانی «عصای سفید» جمعی از مسئولان فرهنگی و قرآنی استان، 23 مهرماه از دوره‌های قرآنی ویژه روشندلان در مؤسسه قرآنی «آوای انتظار» بازدید و از مسئولان این مؤسسه، تقدیر کردند.

برگزاری مسابقات قرآن ویژه کارکنان پایور و وظیفه ارتش در زاهدان

گروه فعالیت‌های قرآنی: مرحله یگانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان پایور و وظیفه، روز گذشته در تیپ ۱۸۸ زرهی زاهدان برگزار شد.

سیاست‌های خصمانه ترامپ به نفع ملت آمریکا نیست

گروه سیاسی: مدرس حوزه علمیه اهل سنت شهرستان زاهدان گفت: عهدشکنی آمریکایی‌ها در مسئله برجام و به‌دنبال آن، اظهارات تند و سیاست‌های خصمانه رئیس جمهور این کشور در قبال سایر ملت‌ها، جز اینکه اعتبار آنان را از بین می‌برد، نفع دیگری ندارد.

سپاه و جهاد دانشگاهی؛ دو بال بالنده انقلاب

گروه اجتماعی: رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: جهاد دانشگاهی و سپاه پاسداران، دو بال بالنده انقلاب اسلامی هستند و هر دو، در عرصه‌های مختلف انقلاب، چه در دوران جنگ تحمیلی و چه در دوران پس از آن، همواره منشأ خدمات بوده‌اند.

جذب 1.6میلیارد تومان مشارکت مردمی در سیستان و‌ بلوچستان

گروه اجتماعی: رئیس اداره مالی و ذیحسابی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: سال‌جاری در بخش مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان برای کمک به مددجویان و نیازمندان جذب شد.

اظهارات ترامپ علیه ایران، از سر عقده و کینه است

گروه سیاسی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: دولت آمریکا خود را ابرقدرت جهان می‌داند اما با همه این قدرت کذایی که برای خود متصور است در مقابل ملت ایران کم آورده است، از این رو با استیصال و از روی عقده و کینه در مورد ایران صحبت می‌کند.

آغاز عملیات عمرانی مرکز فرهنگی ـ قرآنی «بقعه سیدباقر» در زابل

گروه فرهنگی: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زابل گفت: پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی، عملیات عمرانی جهت راه‌اندازی مرکز فرهنگی ـ قرآنی بقعه سیدباقر(ع) زابل از امروز در این شهرستان آغاز شد.

افزایش 105 درصدی اعتبار توانمندسازی مددجویان سیستان‌وبلوچستان

گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال بودجه کمیته امداد استان برای اجرای پروژه‌های اشتغال‌زایی، کمک به امر ازدواج، رفع سوء تغذیه کودکان نیازمند، خدمات موردی و تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت از طریق منابع دولتی 105 درصد رشد داشته است.
یادداشت
گفتگو
گزارش