iqna

صهیونیست‌ها 70 کانال تلویزیونی قابل دریافت در ایران دارند

گروه اجتماعی: رئیس دادگستری رفسنجان گفت: صهیونیست‌ها 70 کانال تلویزیونی قابل دریافت در ایران دارند که دقیقا نوک پیکان و حمله‌شان، خانواده به ویژه زنان و مادران در خانواده است.

اجرای برنامه‌های قرآنی از اقدامات عقیدتی و سیاسی در مراکز ارتشی است

گروه اجتماعی: رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی و آموزش هزاران حافظان و قاری قرآن کریم، ترویج روحیه بسیجی، جهاد و شهادت‌طلبی بخشی از اقدامات و برنامه‌های عقیدتی و سیاسی در مراکز ارتشی است.

رشد قابل توجه ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین حسینی در کرمان

گروه اجتماعی: مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت: تعداد افرادی که طی روزهای گذشته برای ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین حسینی به سامانه سماح مراجعه کرده‌اند، رشد قابل توجهی دارد.

کنسولگری عراق در کرمان مستقر شد

گروه اجتماعی: مدیرکل انتظامی و امنیتی استانداری کرمان گفت: کنسولگری عراق برای صدور ویزا در کرمان مستقر شده است و اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمان نیز روزانه 70 دستگاه اتوبوس مدل‌های 86 به بالا را برای جابه‌جایی زئران در نظر گرفته است.

مطبوعات استان کرمان در راستای اهداف نظام حرکت می‌کنند

گروه فرهنگی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: مطبوعات جایگاه خود را شناخته‌اند و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت می‌کنند.

چهاردهمین یادواره 60 شهید دانش‌آموز کوهبنان برگزار می‌شود

گروه اجتماعی: مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان گفت: چهاردهمین یادواره 60 شهید دانش‌آموز شهرستان کوهبنان همزمان با هشتم آبان ماه سالروز شهادت حسین فهمیده در دبیرستان شهید باهنر برگزار می‌شود.

اعتقادات مذهبی دانش‌آموزان را تقویت کنیم

گروه اجتماعی: فرماندار کوهبنان گفت: اعتقادات مذهبی دانش‌آموزان را تقویت کنیم و همواره در راستای برگزاری جلسه‌های پرسش و پاسخ همت کرده تا مسئولان اجرایی به صورت مستقیم به درخواست‌های دانش‌آموزان پاسخ دهند.

عقیدتی-سیاسی هنرش نزدیک کردن دل‌ها به خداست

گروه اجتماعی: رئیس عقیدتی-سیاسی مرکز آموزش 05 کرمان گفت: با بیان این که عقیدتی سیاسی هنرش نزدیک کردن دل‌ها به خداست به رسالت‌های این نهاد در زمینه‌های نمازآموزی، قرآن‌آموزی و بصیرت‌افزایی اشاره کرد.

10هزار دانش‌آموز کرمانی به اردو های راهیان نور اعزام می‌شوند

گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سال تحصیلی جاری حدود 10هزار دانش‌آموز کرمانی به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.

مبارزه بی‌امان با فساد و بی‌عدالتی از وظایف مهم قوه قضائیه است

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه انار گفت: مبارزه بی‌امان با عوامل و سرچشمه‌های فساد و بی‌عدالتی در کشور از وظایف مهم قوه قضائیه است