iqna

ابوحمزه:

گروه اجتماعی: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: میثاق‌نامه عدالت و امنیت پایدار بین دادگستری کرمان و سران طوایف امضا می‌شود.

گروه سیاست و اقتصاد: مراسم تشییع پیکر شهید مدافع وطن، ستوان‌یکم محمدرضا خاوش‌زاده از کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان رودبار جنوب دیروز دوشنبه، 20 آذر برگزار شد.

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه اهل تسنن رمشک گفت: نیاز امروز کشورهای مسلمان همدلی و اتحاد است و امروز هر مسلمانی وظیفه دارد در این مورد تلاش کند.

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری معرفی قبله اول مسلمین به عنوان پایتخت رژیم صهیونیست را بزرگترین منکر دانست و گفت: اقدام اخیر آنها در معرفی قدس شریف و قبله اول مسلمین به عنوان پایتخت این رژیم غاصب، اقدامی شرم‌آور در دنیای امروز است

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد گفت: ، فلسطین و قدس یکی از اولویت‌های جهان اسلام است و باید در برابر این اقدامات غیرقانونی ایستادگی کنند.

گروه فرهنگی: معاون پرورشی و تربیتی اداره آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان از برگزاری جشنواره مسابقات فرهنگی‌هنری مدارس در اسفند ماه سال جاری خبر داد.

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه سیرجان گفت: همه ملت‌ها امروز به میدان آمدند تا ملت فلسطین را با تلاش و مقاومت و مجاهدات یاری کنند و استکبار چگونه می‌خواهد علیه ملت‌ها بایستد و شکست این ترفند آشوب‌زا در جهان قطعی است.

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه کرمان گفت: آیت‌الله جعفری پشتوانه دینی و مذهبی شهر کرمان و عالمی انقلابی است که چهار دهه در سنگر نماز جمعه حضور داشته است.

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: نماز جمعه جایگاه بسیار با اهمیت و بزرگی دارد و مرکز نشر فرهنگ و مطالعات مردم است، حضور مردم در صحنه، بسیای از مشکلت را رفع کرده است.

گروه اجتماعی: رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: به برکت ایران اسلامی ارتباطات با دنیای اسلام توسعه پیدا کرده و ارتباط ما با اهل سنت بسیار ساده شده است.