iqna

افتخار می‌کنم پسرم از مسیحیت به اسلام گرایش پیدا کرد

گروه فرهنگی: پدر شهید ژوان،کورسل، تنها شهید فرانسوی دوران دفاع مقدس اظهار کرد: وقتی از طریق رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در تونس تایید خبر شهادت پسرم گرفته شد افتخار کردم که فرزندم از مسیحیت به اسلام گرایش پیدا کرد و شهید شد.

اختتامیه مسابقات قرآن جامعه شاهد و ایثارگر کشور در بخش آقایان برگزار می‌شود

گروه فعالیت‌های قرآنی: اختتامیه بیست‌ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه شاهد و ایثارگر سراسر کشور در بخش آقایان فردا، 29 مردادماه در هتل صدر مشهد برگزار خواهد شد.

طرح هوشمندسازی مساجد استان‌های خراسان در دست اقدام است

گروه اجتماعی: رئیس مرکز امور رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی از اجرای طرح هوشمندسازی مساجد استان‌های خراسان خبر داد و گفت: این طرح اکنون در 20 مسجد محوری استان در حال انجام است.

تشکیل ٧ کمیته تخصصی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی

گروه فرهنگی: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد از تشکیل ٧ کمیته تخصصی، در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در شهر مشهد خبر داد.

ملتی که محسن حججی دارد، شکست‌ناپذیر است

گروه فرهنگی: امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد: ملتی که تحریم و تهدید می‌شود، جوانان شهیدی همچون محسن حججی 25 ساله دارد که به اندازه 250 سال تجربه آموخته است، کسی که شهادتش را از امام رضا(ع) خواسته و ایشان شهادتش را امضا کرده و وقتی شمر زمان و حرمله زمان او را اسیر کرده‌اند، خم به ابرو نمی‌آورد، چنین ملتی به خدا قسم شکست نمی‌پذیرد.

غبار دلتنگی‌ام آرام گرفت در عصر جمعه انتظار ...

گروه فرهنگی: با ورود پیکر شهدای گمنام و مدافع حرم به میان جمعیت، غبار دلتنگی‌ها آرام گرفت آن هم در عصر جمعه انتظار اما پاها توان خود را از دست داده بودند و آنچه به گوش می‌رسید، صدای گریه جمعیتی بود که با بوی شهدا بی‌قرار شده بودند.

بانک جامع اطلاعات غرفه‌داران نمایشگاه قرآن مشهد تهیه می‌شود

گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: بانک جامع اطلاعات غرفه‌داران دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد را در دست تهیه داریم و برای نمایشگاه سال آینده نیز از هم‌اکنون تعامل سازنده و دوسویه با غرفه‌داران را آغاز کرده‌ایم.

شهادت شهید حججی، فضای کشور را عاشورایی کرد

گروه شهرستان‌ها: امام جمعه کاخک با بیان اینکه شهادت شهید حججی، فضای کشور را عاشورایی کرد، گفت: این شهید بزرگوار از تقوا و اراده قوی در سایه توکل به خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برخوردار بود.

شهادت‌طلبی و جریان مقاومت، خواب را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی ربوده است

گروه شهرستان‌ها: امام جمعه گناباد با بیان اینکه نقشه دشمنان با تشکیل جریان مقاومت نقش بر آب شد، گفت: شهادت‌طلبی و جریان مقاومت، خواب را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی ربوده و این جریان در حال فراگیری و گسترش است.

خون شهید محسن حججی، ملت اسلامی را منسجم کرده است

گروه شهرستان‌ها: خطیب جمعه کاشمر گفت: خون شهید محسن حججی نه‌تنها ملت را به حرکت در آورد بلکه ملت اسلامی را منسجم کرده است.
یادداشت
گفتگو
گزارش