iqna

تلاوت امید حسینی‌نژاد از سوره «مائده»

گروه فعالیت‌های قرآنی: تلاوت امید حسینی‌نژاد، قاری مشهدی در جلسه نخبگان قرآن مشهد در اختیار علاقه‌مندان به کلام الله مجید قرار گرفته است.

آشتی ناپذیری و مبارزه با استکبار از عرصه‌های مهم عبودیت است

گروه معارف: تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با جمعی از طلاب و اساتید حوزه‌های علمیه مشهد و قم گفت: آشتی ناپذیری و مبارزه با ظلم و استکبار از عرصه‌های مهم عبودیت خداوند متعال است.

آتش‌نشانان فداکار «پلاسکو» به بالاترین مقام نزد خداوند رسیدند

گروه اجتماعی: شهردار مشهد طی پیامی، شهادت آتش‌نشانان فداکار تهرانی را در حریق و ریزش ساختمان پلاسکو تسلیت گفت. در این پیام آمده است: آتش‌نشانان فداکار و جان برکف تهرانی به‌راستی به بالاترین و والا‌ترین مقام در نزد خداوند متعال رسیدند.

ارتباط صمیمی و محترمانه میان استاد و شاگرد، از مهمترین عوامل موفقیت طلاب است

گروه معارف: حاج حیدر رحیم پور ازغدی با اشاره به ساده زیستی و ارتباط صمیمی و در عین حال محترمانه و دغدغه‌مند میان استاد و شاگرد، یکی از مهمترین گزینه‌های رشد و موفقیت در تحصیلات را داشتن استاد خوب عنوان کرد.

سیزدهمین دوره انتخاب کتاب سال در مشهد برگزار می‌شود

گروه فرهنگی: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری سیزدهمین دوره انتخاب کتاب سال استان همزمان با مراسم افتتاحیه پایتخت فرهنگی جهان اسلام در مشهد خبر داد.

آل خلیفه با اعدام سه جوان بی‌گناه بحرینی، زمینه سقوط خود را فراهم کرد

گروه شهرستان ها: خطیب جمعه کاشمر با اشاره به اینکه رژیم آل خلیفه در اقدامی غیرانسانی و ضد حقوق بشری سه جوان بحرینی را در حالی که بی‌گناه بودند و هیچ مدرکی برای محکومیت آن‌ها نداشته بودند اعدام کرد، گفت: این کشور با این اقدام زمینه سقوط خود را فراهم کرد.

سیاسی شدن دهه فجر اشتباه است

گروه شهرستان ها: خطیب جمعه خلیل‌آباد با بیان اینکه جناح‌بندی کردن و سیاسی شدن دهه فجر اشتباه است، افزود: برنامه ریزان دهه فجر باید برنامه‌های تأثیرگذاری برای مردم در نظر بگیرند.

حضور 2500 نفر در پنجمین آزمون تربیت حافظان قرآن کریم مشهد

گروه فعالیت‌های قرآنی: آزمون شفاهی طرح تربیت حافظان قرآن کریم مشهد به مدت یک هفته در هفت پایگاه و با حضور دو هزار و پانصد قرآن‌آموز، بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

اساتید قرائت دارالقرآن آستان قدس رضوی پای درس تربیت فطری

گروه فعالیت‌های قرآنی: دوره عمومی «تربیت فطری» ویژه اساتید قرائت دارالقرآن آستان قدس رضوی با هدف آشنایی با فطرت و تربیت فطری برگزار می‌شود.

اختتامیه سومین جشنواره تئاتر فجر استان خراسان رضوی برگزار شد

گروه فرهنگی: اختتامیه سومین جشنواره تئاتر فجر استان خراسان رضوی، شب گذشته، ۲۹ دی‌ماه در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد برگزار شد.
یادداشت
گفتگو
گزارش