iqna

خراسان رضوی؛ پیشگام تولید محتوای قرآنی برای دانش‌آموزان پیش‌دبستانی

گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تولید محتوا با رویکرد قرآنی برای دانش‌آموزان پیش‌دبستانی با پیشگامی خراسان رضوی تدوین شده و در ادامه و بعد از تأیید وزارتخانه اجرایی شده است.

تحریم‌های آمریکا؛ حربه‌ای برای منفی کردن نگاه جهان به ایران

گروه شهرستان‌ها: نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا بر آن است تا ایران را در نگاه جهان منفی جلوه دهد از همین رو به دنبال تهدید نظامی و قرار دادن کشور ایران در تنگنای مالی و اقتصادی است.

بازدید مدیر بنیاد فرهنگی تعزیه از خبرگزاری ایکنای خراسان رضوی

گروه فرهنگی: مدیر بنیاد فرهنگی تعزیه و همایش‌های آیینی خراسان رضوی، ظهر امروز، 30 مهرماه از خبرگزاری ایکنای خراسان رضوی بازدید کرد.

فعال شدن پایگاه‌های اورژانس در مسیر کاروان‌های زائران پیاده مشهدالرضا

گروه اجتماعی: کارشناس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فعال شدن پایگاه‌های اورژانس در مسیر کاروان‌های زائران پیاده دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

هزار تومان؛ حق بیمه زائران پیاده آخر صفر

گروه اجتماعی: سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع) گفت: با یک برگ اسکناس هزار تومانی هر زائر پیاده امام رضا(ع) از مبدأ تا مشهد و برگشت به مبدأ در مدت 15 روز بیمه می‌شوند.

همایش جامعه عاری از هپاتیت در مشهد

همایش «جامعه عاری از هپاتیت» توسط شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی و با همکاری جهاد دانشگاهی مشهد در محل هتل پردیسان مشهد دیروز جمعه 28 مهرماه برگزار شد.

توزیع نذورات به صورت خودسرانه در جاده‌ها و خیابان‌های شهر مشهد ممنوع است

گروه اجتماعی: به منظور رعایت مسائل امنیتی در دهه آخر صفر، توزیع نذورات به صورت خودسرانه در جاده ها و خیابان‌های شهر مشهد ممنوع است.

اجرای طرح تلاوت نور در ۱۰۳ مسجد شهرستان گناباد

گروه شهرستان‌ها: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد گفت: هم‌اکنون، طرح تلاوت نور در ۱۰۳ مسجد فعال مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان گناباد اجرا می‌شود.

آشنایی کودکان با امام حسین(ع) و پاسخ به شبهات آنان در نمایش «بر بال فرشته»

گروه فرهنگی: مدیر فرهنگسرای قرآن و عترت مشهد از اجرای نمایش «بر بال فرشته» با موضوع آشنایی کودکان با امام حسین(ع) و پاسخ به شبهات آنان خبر داد و عنوان کرد: از دیرباز نمایش عروسکی به‌عنوان یکی از ابزارهای جدی در مقوله آموزش و تربیت کودکان مطرح بوده و هنوز هم در عصر ارتباطات جایگاه خود را به خوبی حفظ کرده است.

بشر هیچگاه از وقف بی‌نیاز نبوده است

گروه اجتماعی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: اکثر بوستان‌های بزرگ شهر مشهد از جمله بوستان ملت و وکیل آباد از جمله موقوفات است که پاکی هوای این شهر را مدیون درختان این بوستان‌ها هستیم، از همین رو هیچ کس بی‌نیاز از وقف نیست.
یادداشت
گفتگو
گزارش